Bir Devrin Sonu!

Bir Devrin Sonu!

     2001 yılında Burak Divanoğlu ve Serkan Borançılı tarafından açık arttırma pazarı olarak kurulan ve Mayıs 2011'de Ebay tarafından satın alınan Gittigidiyor Türkiye pazarından çekilme kararı aldı.

     2011 yılında Gittigidiyor hisselerinin %93'ünü alan Ebay, 5 yıl sonra hisselerin tamamını alarak Gittigidiyor'un sahibi oldu. Kapanma süreci hakkında yazılı açıklama yapan Ebay    " Küresel olarak ticari operasyonlarımızı düzenli olarak gözden geçiriyoruz. Bizim için zor ama stratejik olan bu kararı pazarda süregelen rekabet dinamiklerine dayalı olarak aldık. "

ifadelerine yer verdi.

     20 Haziran'dan itibaren satıcıların platformda yeni ilan veremeyeceğini duyuran Ebay, satın alımların 18 Temmuz'da sonlandıracağını belirtti. Platformda geçişler için satıcı ve alıcılar ile doğrudan iletişime geçileceğini belirten şrket, kullanıcıların hesaplarına 5 Eylül 2022'ye kadar erişebileceklerinin altını çizdi.

     Kullanıcılar, Müşteri hizmetlerine 30 Eylül 20222ye kadar ulaşabilecek.

Lütfen telefonunuzu dik konuma getiriniz.

G ö n d e r i l i y o r
Proje Başlat

Bu sitenin doğru çalışması için çerez (cookie) kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için

Anladım

Bir Proje Başlat

Almak istediğiniz hizmet yada hizmetlerden bir veya birden fazlasını seçerek iletişim bilgilerinizle birlikte bize gönderebilirsiniz. Size en kısa sürede geri dönüş sağlayacağız.
Adınız Soyadınız
Telefon Numaranız
E-Posta Adresiniz