Instagram "Sessiz Mod" Özelliğini Kullanıma Sundu!

Instagram, akıllı telefon bağımlılığı ile mücadele etmek için "Sessiz Mod" (Quite Mode) adı verilen yeni bir özelliğini kullanıcılara sundu.

Instagram, kullanıcıların gördüğü uyarı sayısını azaltmak ve onların akıllı telefon bağımlılığıyla mücadele etmesine yardımcı olmak için yeni bir "Sessiz Mod", uygulamanın bildirimlerini kapatıyor ve doğrudan mesajlara (DM'ler) otomatik yanıtlar gönderiyor.

Bununla birlikte Instagram, "Sessiz Mod"da olan kullanıcıların arkadaşlarının haberdar olması için Instagram profil adlarının altına yeni bir "sessiz modda" durumu ekliyor.

Instagram kullanıcıları, uygulamanın "Ayarlar" kısmına gelip "Sessiz Mod"u açıp kapatabiliyor ya da otomatik olarak etkinleştirilmesi için bir süre belirlemeyi seçebiliyor. Diğer taraftan, "Sessiz Mod" Birleşik Krallık, ABD, İrlanda, Kanada, Avustralya ve Yeni Zelanda'daki kullanıcılar tarafından şu anda kullanılabilir iken, diğer ülkelerde "yakında" kullanıma sunulacak.

Lütfen telefonunuzu dik konuma getiriniz.

G ö n d e r i l i y o r
Proje Başlat

Bu sitenin doğru çalışması için çerez (cookie) kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için

Anladım

Bir Proje Başlat

Almak istediğiniz hizmet yada hizmetlerden bir veya birden fazlasını seçerek iletişim bilgilerinizle birlikte bize gönderebilirsiniz. Size en kısa sürede geri dönüş sağlayacağız.
Adınız Soyadınız
Telefon Numaranız
E-Posta Adresiniz