TikTok Instagram'ın Kaldırdığı Özelliği Getiriyor!

Son zamanların en popüler platformları arasında yer alan TikTok ve Instagram, sahip oldukları dikey videolar ile rekabet içerisine girdi. Kısa video akışının yanı sıra iki platform da farklı özelliklerle kullanıcı karşısına çıkıyor. Ortaya çıkan bilgilere göre TikTok, alışveriş özelliği üzerinde çalışıyor.

Çıkan haberlere göre platform, ABD'de markaların ürünlerini doğrudan TikTok'ta satmasına izin veren ödeme özelliğini sessizce başlattı. Ayrıca uygulamanın bazı markaları ürünlerini platformda sunmaları için davette bulunduğu da iddia edildi.

TikTok'ta alışveriş deneyimi sunan markaların profillerinde küçük bir çanta simgesi yer alacak. Burada ise kullanıcılar videolar, açıklamalar ve fiyatların olduğu bir ürün kataloğu görecek. Ayrıca aynı sepete farklı mağazalardan ürün eklemek de mümkün olacak. Söz konusu ABD'de daha da yaygın hale geliyor.

Lütfen telefonunuzu dik konuma getiriniz.

G ö n d e r i l i y o r
Proje Başlat

Bu sitenin doğru çalışması için çerez (cookie) kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için

Anladım

Bir Proje Başlat

Almak istediğiniz hizmet yada hizmetlerden bir veya birden fazlasını seçerek iletişim bilgilerinizle birlikte bize gönderebilirsiniz. Size en kısa sürede geri dönüş sağlayacağız.
Adınız Soyadınız
Telefon Numaranız
E-Posta Adresiniz