Youtube Alışveriş Özelliği

Youtube Alışveriş Özelliği

YouTube'da gördüğünüz her oyuncak, alet ve ürün yakında çevrimiçi olarak satışa sunulabilecek.

Dünyanın en büyük video sitesi kısa süre önce içerik oluşturuculardan, kliplerinde yer alan ürünleri etiketlemek ve izlemek için YouTube yazılımını kullanmalarını istemeye başladı.

YouTube sözcüsü, şirketin bu özellikleri sınırlı sayıda video kanalıyla test ettiğini doğruladı.

Sözcü, içerik oluşturucuların sergilenen ürünler üzerinde kontrole sahip olacağını söyledi. Şirket bunu bir deney olarak nitelendirdi ve daha fazla ayrıntı paylaşmayı reddetti.

Geçtiğimiz dönemde Instagram alışveriş özelliğinin Türkiye de kullanılmaya başlanması birçok işletme ve sosyal medya kullanıcısı tarafından memnuniyetle karşılanmıştı.

Youtube alışveriş özelliğinin de yakın zamanda kullanıma açılması bekleniyor. Bu özelliğin aktif olarak kullanılması birçok içerik üreticisi açısından yeni pazarlama fırsatı sunabilir.

Anlık gelişmeler için bizi takip etmeyi unutmayın.

Kaynak: https://www.bloomberg.com/news/articles/2020-10-09/google-tries-to-turn-youtube-into-a-major-shopping-destination

Lütfen telefonunuzu dik konuma getiriniz.

G ö n d e r i l i y o r
Proje Başlat

Bu sitenin doğru çalışması için çerez (cookie) kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için

Anladım

Bir Proje Başlat

Almak istediğiniz hizmet yada hizmetlerden bir veya birden fazlasını seçerek iletişim bilgilerinizle birlikte bize gönderebilirsiniz. Size en kısa sürede geri dönüş sağlayacağız.
Adınız Soyadınız
Telefon Numaranız
E-Posta Adresiniz