E-Ticaret Paketleri ve Yönetimi

E-Ticaret paketlerinde Türkiye’nin önde gelen firmaları ile sizleri dijital dönüşüme davet ediyoruz.

Dünyada hızla gelişen teknolojiye paralel olarak Eticaret sektöründe hızlı bir şekilde gelişmeye ve büyümeye devam ediyor. Peki, hızla büyüyen eticaret pazarına nasıl girebiliriz?

 

Bu pazara girmek çok zor görünse de profesyonel bir danışman ile güzel bir sanal ticaret ağı kurulabilirsiniz. İlk olarak kaliteli ve ilgi çekici bir isme ve alan adına ihtiyacınız var.

Bu konuda danışmanınızdan ismin uygunluğuna dair araştırmalar yapmasını isteyiniz. Sizin yerinize alan adı takipleri yapabilir.

Her zaman ulaşılabilir, hızlı ve güvenilir bir sunucunuzun olması gerekiyor. İnsanlar hızlı açılmayan sayfayı ziyaret etmek istemezler. Eticaretinizi yönetecek kişinin sunucu konusunda tecrübeli olması gerekmektedir. Eticaret ilk olarak tasarımdır. Müşterilerinizi etkileyecek bir görsel ile ürünlerinizi pazarlamalısınız. Müşteriye satışı yaptıracak olan ise iyi bir yazılımdır. Hazır satın alınan birçok eticaret paketi bunlara müdahale etmenize izin vermez. Eticaret danışmanınızın tasarım ve yazılımı bilmesine dikkat etmelisiniz. Teknoloji sürekli olarak gelişiyor bu gelişimi takip etmeli ettirilmelisiniz.

Menüleriniz, kategorileriniz, iletişim bilgileriniz karışık olmamalı ve kullanıcıya güven vermelidir. Siteniz iyi test edilmiş ve gerekli olan tüm güvenlik önlemleri alınmış olmalıdır. (SSL sertifikaları, 3D Güvenlik Ödemeleri gibi...)

Canlı destek hizmetiniz olmalı ve sürekli açık tutulmaya özen gösterilmelidir. Satış sonrası en önemli adımlardan bir tanesi de paketleme ve kargodur. Satılacak ürüne uygun paketlemeler yapılmalı, müşteriye uygun, hızlı ve güvenilir kargo firması ve ya firmaları ile anlaşılmalıdır. Kargo firmaları ile entegre yazılımlar geliştirilip müşterilere kargolarını takip ettirebilmelisiniz.

Dükkânınıza müşteri çekmek için reklam yapmanız şart. Mağazanızı insan geçmeyen bir yere açmanız ile reklam vermeden eticaret sitesi açmanız arasında hiç bir fark bulunmamaktadır. Reklam vermenin çok çeşitli yöntemleri vardır, reklam vermek içinde çok ciddi profesyonel bir destek almalısınız. Reklamlar da internet sitenizi bir yere kadar taşıyabilir ve bütçeniz sürekli reklam vermeye yetmeyebilir.

Bunun için kalıcı çözüm olan arama motoru optimizasyonuna çok önem vermelisiniz. Eticaret sitenizin ve tasarımınızın (responsive) alt yapısının seo uyumlu olması gerekmektedir.

 
 

Mobil Site

Her ne kadar online platform aracılığı ile bir ziyaretçi yoğunluğu olsa da pek çok kişiler de mobil aracılığı ile internet ortamı içerisinde gezinmelerini bir an önce sürdürmeye devam ediyor. Her alanda elimizin altında internetin olması ve dolayısı ile mobil odaklı yollar ile de online platformda ki tüm sitelere bir an önce erişebilecek olmamız ticari kuruluşlar açısından da oldukça fazla şans kapısı olarak görülmeye başlanıyor. Mobil Web sitesi, insanların mobil cihazlar üzerinden web sitenize rahatlıkla ve son derece pratik bir şekilde erişebilmesine de katkı sağlayacaktır. Ülkemizde artık baktığımız da pek çok ticari kuruluş kendine özel bir site tasarlatırken daha çok mobil uyumlu olmasına dikkat ediyor. Bu sayede mobil web sitesine sahip olmanız her an her saniye mobillerinde internet ortamını gezen müşterilerinizin de sitenize doğrudan ulaşabilmesini de sağlamış olacaksınız. Fakat dikkat edilmesi gereken en önemli hususlardan birisi de tablet ve bilgisayarlarda web sitenizin görünmeyen bir takım özellikleri de olabilir. Bu özelliklerin mutlaka sitenizin içerisinde görüntülenebiliyor olması gerekir. Bunun içinde uzman bir tasarımcıdan yardım almak daha doğru bir yol olacaktır. Mobil web sitesi fiyatları için çok fazla bir ödeme yapmadan sitenizi mobil cihazlara uyumlu hale gönül rahatlığı ile getirebilirsiniz. Bu sayede daha kullanışlı bir web siteniz olmaya başlayacaktır. Mobil site aynı zamanda mobil cihazlardan giriş yapıldığında sizi arama motorlarında hem üst sıralara çıkartacaktır hem de daha hızlı ve stabil bir şekilde çalışmasını sağlayacaktır. Web sitesi yaptıran herkese mobil site yaptırmalarını da tavsiye ediyoruz.

Özel Web Tasarım

Web tasarımı konusunda çeşitli hizmetlerin sunulduğu günümüzde var olan hazır web tasarım hizmetlerinden yararlanmakta olan kişiler gibi özel web tasarım hizmetleri almak isteyen kişilerde olmaktadır. Hazır web tasarım, belli standartlar dâhilinde hazırlanmış, stokta hazır halde satış için bekleyen özel paket sistemlerdir. Var olan hazır web tasarımlar içerisinden müşterinin ihtiyaçlarına uyan tercih edilerek belli kalıplarda ve çok sayıda piyasada bulunan bir web siteye sahip olunabilir.Özel web tasarım hizmetleri ise farklı, sıra daşı ve müşterinin ilgisi çeken özel tasarım sitelerin oluşmasını sağlamaktadır. Var olan paket tasarımların çok çok dışında kalan müşteri istekleri dahilinde oluşturulan verilen hizmetleri, üretimi yapılan ürünlerin en doğru şekilde müşteriye lanse edilmenizi sağlayan özel web tasarım çalışmalar; kurumsal firmalar tarafından yoğun bir şekle talep edilen hizmetlerdirContent image 1 Eşsiz bir web tasarım sitesine sahip olmayı tercih etmekte olan firmalar yada şahıslar, kendi talepleri doğrultusunda ortaya çıkartılan site, benzeri tek olan ve izinsiz bir şekilde hayata geçirilemeyen özel yapılan çalışmalardır. Özel web tasarımlar, hazır paketlerden daha fazla uğraş, zaman ve emek istediğinden ötürü maliyet olarak daha yüksek oranlara neden olan maliyetli çalışmalardır. Yine sitenin hazırlanmasının ardından yapılan telif başvuruları da özel bir siteye sahip olmanın maliyetini katlayacak etkenler arasında bulunmaktadır. Maliyet masraflarının dışında özel web tasarım hizmeti almak sizlere müşteri kazanımı ve saygınlık sağlamak gibi farklı özel faydalar getirmektedir.Özel web tasarım uygulamaları sayesinde elde edeceğiniz avantajlar nelerdir bilmek ister misiniz?Özel web tasarımıile ortaya çıkartılan sitenin telif hakkı müşteriye aittir ve izinsiz kopyalanmaz birebir aynısı yapılamaz. Rakipleriniz karşısında web site farkınız ile bir adım öne çıkarken müşterileriniz karşısında da saygın ve kolay fark edilebilir bir duruma gelebilirsiniz.

Lütfen telefonunuzu dik konuma getiriniz.

G ö n d e r i l i y o r
Proje Başlat

Bu sitenin doğru çalışması için çerez (cookie) kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için

Anladım

Bir Proje Başlat

Almak istediğiniz hizmet yada hizmetlerden bir veya birden fazlasını seçerek iletişim bilgilerinizle birlikte bize gönderebilirsiniz. Size en kısa sürede geri dönüş sağlayacağız.
Adınız Soyadınız
Telefon Numaranız
E-Posta Adresiniz