Web Tasarım

Kurumsal firmaların dünyaya açılan yüzü. Artık birçok kişi veya kurum bir işletmeye ulaşmak için arama motorlarını kullanmakta ve temel birçok ihtiyacını buradan karşılamaktadır. Güçlü bir alt yapıya sahip web sayfası ile arama motorlarında üst sıralara çıkmak ve sizleri arayanlara, işiniz ile ilgili ya da hangi alanda internetten var olmak istiyorsanız bulunabilmeniz daha olasıdır. Bu husustaki en önemli unsur ise akıllı seo ve google adword reklamlarıdır. Sitenizin alt yapısının bu alanda uygun olması size katma değer katar ve ulaşılabilir olursunuz. Amacımız sizlere en iyi hizmeti vererek işinizi geliştirmek ve bulunduğunuz yerden daha ileriye taşımaktır.

 

Yenilikçi Olun ve Hep Bir Adım Önde Olun

Kullanıcı Masaüstü Bilgisayardan Mobil dünyaya geçiş yaparken, İnternet Sayfası otomatik olarak çözünürlük ve görüntü boyutu olarak uyum sağlamalıdır. Mesela, Tablet´lerinde  yazılımı için bir özel sanal ağ varsa, web sitesi kullanıcısının istenilen sayfaya erişimini engellememelidir. Yani, web sitesi, kullanıcının tercihlerine otomatik olarak cevap verebilecek teknolojiye sahip olmalıdır. İşte bu durumda mobil uyumlu web tasarım; bilgisayar, tablet ve mobil cihazların ekran çözünürlüklerine göre duyarlı davranabilen, kullanıcıya cihaz ve çözünürlük bağımsız olarak her platformda rahat bir kullanım sağlayan web tasarımıdır. Çağımızda mobil cihazların etkin kullanılmasıyla birlikte mobil uyumlu web tasarıma olan ihtiyaç da artmaktadır.

 

Sizinle Çalışmak İsteyen Müşterilerinizi Kaybetmeyin!

Web sitesine sahip olmamak, Sizinle Çalışmak isteyecek müşterileri kaybedebileceğiniz anlamına gelir. Web sitenizin olmama bahaneniz nedir ? Web sitesine sahip olmanın çok pahalı olduğunu düşünüyorsanız sanırım kendinizi kandırıyorsunuz. Unutmayın ki, Sanal dünya pazarlama ve tanıtım için çok büyük bir okyanustur. Eğer bu okyanusta yer almazsanız, şundan emin olun ki rakipleriniz sizi bulunduğunuz sektörde boğacaktır. Yani ya bu okyanus da yer alark yüzeceksiniz ya da yer almayıp akıntıya karşı boğulacaksınız. Pazarlama hedeflerini düşünüp bir karar vermenizin tam zamanı.

 

En iyisini isteyin

Sandığınız gibi İnternet sayfası oluşturmak için çok büyük meblağlara gerek yok. Genel olarak standart bir içerik istiyorsanız uygun maliyetler ile karşılaşacaksınızdır. Bu tamamen sizin ne istediğinizle orantılıdır. Unutulmamalıdır ki, yapılan her bir İnternet sayfası veya E-ticaret sizin kendinizi tanıtmanız, reklam, müşterilerinizi tanımanız ve ürün pazarlaması için önemli bir fırsattır.

Kullanıcı dostu olmak

Kullanıcı dostu bir İnternet sayfası, müşteri çekmenin en iyi yoludur. Kurumsal bir web sitesi bir vitrinin aksine, asla kapanmaz. Web siteniz her zaman yani 24 saat tüm müşterilerinize açıktır. Bir web sitesi, şirket kurumsal kimliğini sergilemenin yanı sıra bünyesinde bulunan ürünlerin potansiyel müşterilerine başarılı bir şekilde satışlarını yaptırabilmeli ayrıca ürünler hakkında bilgilendirmelidir.

 

Mobil Site

Her ne kadar online platform aracılığı ile bir ziyaretçi yoğunluğu olsa da pek çok kişiler de mobil aracılığı ile internet ortamı içerisinde gezinmelerini bir an önce sürdürmeye devam ediyor. Her alanda elimizin altında internetin olması ve dolayısı ile mobil odaklı yollar ile de online platformda ki tüm sitelere bir an önce erişebilecek olmamız ticari kuruluşlar açısından da oldukça fazla şans kapısı olarak görülmeye başlanıyor. Mobil Web sitesi, insanların mobil cihazlar üzerinden web sitenize rahatlıkla ve son derece pratik bir şekilde erişebilmesine de katkı sağlayacaktır. Ülkemizde artık baktığımız da pek çok ticari kuruluş kendine özel bir site tasarlatırken daha çok mobil uyumlu olmasına dikkat ediyor. Bu sayede mobil web sitesine sahip olmanız her an her saniye mobillerinde internet ortamını gezen müşterilerinizin de sitenize doğrudan ulaşabilmesini de sağlamış olacaksınız. Fakat dikkat edilmesi gereken en önemli hususlardan birisi de tablet ve bilgisayarlarda web sitenizin görünmeyen bir takım özellikleri de olabilir. Bu özelliklerin mutlaka sitenizin içerisinde görüntülenebiliyor olması gerekir. Bunun içinde uzman bir tasarımcıdan yardım almak daha doğru bir yol olacaktır. Mobil web sitesi fiyatları için çok fazla bir ödeme yapmadan sitenizi mobil cihazlara uyumlu hale gönül rahatlığı ile getirebilirsiniz. Bu sayede daha kullanışlı bir web siteniz olmaya başlayacaktır. Mobil site aynı zamanda mobil cihazlardan giriş yapıldığında sizi arama motorlarında hem üst sıralara çıkartacaktır hem de daha hızlı ve stabil bir şekilde çalışmasını sağlayacaktır. Web sitesi yaptıran herkese mobil site yaptırmalarını da tavsiye ediyoruz.

Özel Web Tasarım

Web tasarımı konusunda çeşitli hizmetlerin sunulduğu günümüzde var olan hazır web tasarım hizmetlerinden yararlanmakta olan kişiler gibi özel web tasarım hizmetleri almak isteyen kişilerde olmaktadır. Hazır web tasarım, belli standartlar dâhilinde hazırlanmış, stokta hazır halde satış için bekleyen özel paket sistemlerdir. Var olan hazır web tasarımlar içerisinden müşterinin ihtiyaçlarına uyan tercih edilerek belli kalıplarda ve çok sayıda piyasada bulunan bir web siteye sahip olunabilir.Özel web tasarım hizmetleri ise farklı, sıra daşı ve müşterinin ilgisi çeken özel tasarım sitelerin oluşmasını sağlamaktadır. Var olan paket tasarımların çok çok dışında kalan müşteri istekleri dahilinde oluşturulan verilen hizmetleri, üretimi yapılan ürünlerin en doğru şekilde müşteriye lanse edilmenizi sağlayan özel web tasarım çalışmalar; kurumsal firmalar tarafından yoğun bir şekle talep edilen hizmetlerdirContent image 1 Eşsiz bir web tasarım sitesine sahip olmayı tercih etmekte olan firmalar yada şahıslar, kendi talepleri doğrultusunda ortaya çıkartılan site, benzeri tek olan ve izinsiz bir şekilde hayata geçirilemeyen özel yapılan çalışmalardır. Özel web tasarımlar, hazır paketlerden daha fazla uğraş, zaman ve emek istediğinden ötürü maliyet olarak daha yüksek oranlara neden olan maliyetli çalışmalardır. Yine sitenin hazırlanmasının ardından yapılan telif başvuruları da özel bir siteye sahip olmanın maliyetini katlayacak etkenler arasında bulunmaktadır. Maliyet masraflarının dışında özel web tasarım hizmeti almak sizlere müşteri kazanımı ve saygınlık sağlamak gibi farklı özel faydalar getirmektedir.Özel web tasarım uygulamaları sayesinde elde edeceğiniz avantajlar nelerdir bilmek ister misiniz?Özel web tasarımıile ortaya çıkartılan sitenin telif hakkı müşteriye aittir ve izinsiz kopyalanmaz birebir aynısı yapılamaz. Rakipleriniz karşısında web site farkınız ile bir adım öne çıkarken müşterileriniz karşısında da saygın ve kolay fark edilebilir bir duruma gelebilirsiniz.

Lütfen telefonunuzu dik konuma getiriniz.

G ö n d e r i l i y o r
Proje Başlat

Bu sitenin doğru çalışması için çerez (cookie) kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için

Anladım

Bir Proje Başlat

Almak istediğiniz hizmet yada hizmetlerden bir veya birden fazlasını seçerek iletişim bilgilerinizle birlikte bize gönderebilirsiniz. Size en kısa sürede geri dönüş sağlayacağız.
Adınız Soyadınız
Telefon Numaranız
E-Posta Adresiniz